465
کره شمالی با انتشار یک فیلم جدید تهدید کرده جزیره گوام را هدف حمله موشکی قرار خواهد داد. به گزارش


819
تهران – ایرنا – دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از گزارش روزنامه نیویورک تایمز در مورد تاریخ دیدارش با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی انتقاد کرد و گفت که اعضای دولتش در قبال پیونگ یانگ اختلافی ...


627
کره شمالی به آمریکا هشدار داد که در صورت توسل به زور با واکنش موثر و شدید پیونگ یانگ که حمله بی امان


820
رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنانی در یک پایگاه هوایی ارتش این کشور و در مقابل یک بمب‌افکن بی‌-2 بار دیگر کره شمالی را تهدید کرد و گفت پاسخ نظامی آمریکا به بحران کره شمالی بسیار قوی و موثر خواهد بود.


50
کره شمالی امروز شنبه با یک موضع گیری شدید که تارنمای هرالد از کره جنوبی به آن اشاره کرده است، تاکید کرد که اگر تهدیدهای توییتری دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا ادامه یابد، پایگاه آندرسون این ...


329
ارتش کره شمالی همچنین تهدید کرده است که در مقابل بی ثباتی منطقه که آمریکا و کره جنوبی نقش اصلی در ایجاد آن دارند، دست به حمله ای تلافی جویانه خواهد زد تا سامانه ای را که دو کشور نسبت به استقرار ...


834
اگر کره شمالی همانگونه که در روزهای گذشته تهدید کرده است دست به حمله به همسایه جنوبی بزند این ...


730
وزیر امور خارجه کره شمالی دونالد ... به یکدیگر حمله ... هسته‌ای کره شمالی اشاره کرد ...


579
پکن - ایرنا - کره شمالی به آمریکا هشدار داد که در صورت توسل به زور با واکنش موثر و شدید پیونگ یانگ که حمله بی امان با سلاحهای هسته ای به این کشور خواهد بود، مواجه می شود.


388
... در جنوب ونسان در ساحل شرقی کره شمالی حمله ... و همچنین پایگاه اتمی در کره شمالی تأسیس کرد.


595
خبرگزاری رسمی کره شمالی اعلام کرد، ارتش این کشور طرح شلیک موشک به سمت گوام را با کیم جونگ اون در میان گذاشته است.


948
رژیم کره شمالی در تازه ترین اظهار نظر در باره احتمال پرتاب موشک به جزیره گوام ، روز پنجشنبه اعلام کرد برنامه ...


300
یک سناتور جمهوری‌خواه اظهار کرد، در صورتی که کره شمالی توافق با آمریکا را نپذیرد، ترامپ گزینه‌ای به جز ورود به جنگ با این کشور نخواهد داشت.


824
در آن زمان کره شمالی آن حمله را یک "اقدام ... او خاطر نشان کرد: کره شمالی به دنبال این است ...


432
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه در توئیتی از تصمیم رهبر کره شمالی برای تعویق حمله به قلمروی آمریکا استقبال کرد. همزمان با کاهش نسبی تنش ها بین آمریکا و ...


9
پیونگ یانگ با تهدید آمریکا به حمله‌ای هسته‌ای علیه پایگاه‌هایش در خاک این کشور، تاکید کرد که ارتش این کشور برای تسویه حساب با امپریالیست‌های آمریکا آمادگی دارد.


309
دولت ایالات متحده به‌طور رسمی کره شمالی را متهم کرد که در حمله گسترده باج‌افزار «واناکرای» به شرکت‌ها، بان...


640
خبرگزاری کره شمالی روز شنبه در گزارشی اعلام کرد که آمریکا تلاش دارد این کشور را ضمیمه کره جنوبی کرده و در واقع یک جامعه مدرن بردگی برای کره ای ها ایجاد نماید.


527
... جنوب ونسان در ساحل شرقی کره شمالی حمله ... به کره شمالی کمک نظامی کرد و همچنین در طرح ...


204
ایسنا نوشت: یک سناتور جمهوری‌خواه اظهار کرد، در صورتی که کره شمالی توافق با آمریکا را نپذیرد، ترامپ گزینه‌ای به جز ورود به جنگ با این کشور نخواهد داشت.