3
اداره کل تعاون روستایی اخبار و اطلاعیه های اداره کل تعاون روستایی، رویدادهای اداره کل تعاون روستایی


981
خبرگزاری فارس: مدیر تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری از ارزشیابی تعاونی‌های روستایی و کشاورزی، تولیدی، اتحادیه‌ها و تعاونی‌های زنان روستایی این استان خبر داد.


200
شبکه تعاونیهای روستایی را به دلیل مردمی بودن آن در تولید و توزیع یکی از نقاط برجسته نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران می دانیم.


908
مدیرکل تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری گفت: 22 شرکت تعاونی روستایی تخصصی منابع طبیعی، آبزی‌پروری و باغداری در حال احداث و گذراندان مراحل قانونی ثبت هستند.


420
مدیرکل دفتر توسعه و آموزش تعاون سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در سفر به چهارمحال و بختیاری از افزایش ۲۰۰ هزار نفری اعضای تعاونی های روستایی و کشاورزی در کشور خبر داد


287
مدیر سازمان تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری گفت: این سازمان شیر تولیدی در دامداری‌های این استان را به صورت تضمینی خریداری می‌کند.


448
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: حوزه تعاون در‌ نیمه نخست سال‌جاری حدود 61 تعاونی راه‌اندازی کرده است.


745
شهرکرد- مدیر تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری گفت: فعالیت ۱۱۰ غرفه توزیع میوه در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.


793
شهرکرد- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: یک هزار و ۷۰۰ طرح اشتغال روستایی در چهارمحال و بختیاری توسط دستگاه های اجرایی تایید شد.


491
مدیرکل تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 47 هزار تن شیر از دامداران استان خریداری شده است که از این میزان 33 هزار تن مربوط به سال گذشته و مابقی مربوط به سال 96 است.


418
حضور مدیریت تعاون روستایی چهارمحال وبختیاری در ... اصفهان در استان چهارمحال و بختیاری ...


2
مدیرکل تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 47 هزار تن شیر از دامداران استان خریداری شده است که از این میزان 33 هزار تن مربوط به سال گذشته و مابقی مربوط به سال 96 است.


743
شهرکرد – ایرنا – مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 186 طرح اشتغالزایی فراگیر، روستایی و عشایری در این استان تصویب شده است.


758
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: 21 هزار نفر از ثبت نام کنندگان در کاریابی‌های فارغ‌التحصیل دانشگاهی هستند.


285
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت از مجموع 100 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی کشور سه هزار و 640 میلیارد ریال برابر 3.64 درصد به چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.


555
... و روستایی ... هوای چهارمحال و بختیاری ... و بختیاری ؛ مدیرکل تعاون ...


441
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ؛ بزرگترین مرکز دایمی عرضه محصولات کشاورزی چهارمحال و بختیاری با همت استانداری، اداره کل جهاد کشاورزی، سازمان تعاون روستایی و همیاری ...


921
سوابق كاري 1- مدیر کل دفتر سازماندهی صنوف و تشکلهای مردم نهاد 2- مدیر خرید و فروش محصولات کشاورزی 3- مدیر سازمان تعاون روستایی استان چهارمحال و بختیاری 4-کارشناس مسئول بودجه و اعتبارات سازمان ...


142
معاونت توسعه تعاونی ها ، تشکلها و نظامهای بهره ... اتحادیه مرکزی تعاون روستایی ...


637
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: حوزه تعاون در‌ نیمه نخست سال‌جاری حدود ۶۱ تعاونی راه‌اندازی کرده است.