755
شرکت بیمه تعاون علاوه بر بیمه های رایج، توان ارائه مشاوره های لازم در راستای انواع پوشش های بیمه ای مورد نیاز بیمه گذاران محترم و به تبع آن طراحی و عرضه محصولات بیمه ای نوین را دارد.


338
اطلاعات در مورد بیمه تعاون و خسارت بیمه تعاون و سایت مرکزی بیمه تعاون شرکت بیمه تعاون


933
اخبار استخدام بیمه تعاون ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به …


592
به منظور تامین خدمات کمک رسانی بیمه گزاران شرکت بیمه تعاون علاوه بر مزایای مندرج در بیمه نامه و در چهارچوب تعهدات آن، خدمات دیگر نیز با استفاده از شبکه خدماتی کمک رسان ایران در دسترس شما قرار ...


341
ثبت درخواست جدید پیگیری درخواست قبلی کد ملی


28
نمایندگی شرکت بیمه تعاون به مدیریت مجیدی مجیدی - این شرکت با هدف ورود بخش تعاونی به عرصه فعالیت بانک و بیمه و راهیابی به بازارهای پولی و مالی کشور تاسیس شد.


597
شرایط دریافت نمایندگی بیمه تعاون دایرکتوری بیمه گستر اولین دایرکتوری جامع بیمه کشور


443
شناسه پرداخت یک عدد 17 رقمی می‌باشد و در بیمه‌نامه درج شده است


677
شرکت بیمه تعاون (تعاونی سهامی عام) جهت تکمیل کادر فنی خود در شعب تهران و مراکز استان ها از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.


556
مدیرعامل بیمه تعاون با اشاره به آغاز اجرای طرح صدور بیمه نامه تضمین کیفیت کالاهایاظهار داشت: تولیدکنندگان ایرانی می توانند با استفاده از این بیمه‌نامه کیفیت کالایشان را بیمه …


325
کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه توسعه می باشد. مجري : ...


610
شرکت بیمه تعاون (تعاونی سهامی عام ) جهت تکمیل کادر فنی ، مالی خود در شهر های مختلف استخدام می نماید.


374
بيمه تعاون. شرکت بیمه تعاون از سال 1386 شروع به فعالیت در زمینه بیمه نمود. بیمه تعاون در انواع رشته های بیمه اموال، مسئولیت، و اشخاص در حال فعالیت می باشد.


40
قانون و نمودار گردش کاربیمه بیکاری. ماده 1ـ کلیه مشمولین قانون تأمین اجتماعی که تابع قوانین کار و کار کشاورزی هستند مشمول مقررات این قانون می باشند .


594
بیمه تعاون با صدور بیمه نامه از کالای ایرانی حمایت می کند


18
پروژه پورتال اینترنتی شرکت بیمه تعاون در سال 1393 هم اکنون آغاز گردیده. پورتال سامان تجربه اجراهای موفق و متعددی را در شرکت های بیمه داشته است.


159
مدیر عامل بیمه تعاون از ارائه دو بیمه نامه جدید برای نخستین بار در حمایت از کالای ایرانی در این شرکت خبر داد.


504
حضور بیمه "ما" در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضور بیمه "ما" در یازدهمین ...


604
مجموعه نرم افزاری دیدگاه, شرکت بیمه تعاون. با توجه به تغییر نسخه نرم افزار دیدگاه از 4 به 5، لطفا همه کاربران "ستاد" از تاریخ 96/07/03 به نسخه جدید وارد شوند.