816
ارتباط دیابت نوع 1و2 با بیماری‌های قلبی و راه‌های کنترل دیابت شامل تغذیه مناسب، ورزش و کنترل قند خون برای کاهش احتمال بروز مشکلات و بیماری‌های قلبی


927
شایع‌ترین علت بروز بیماری قلبی در یک فرد دیابتی‌، سخت‌شدن شریان‌های( سرخرگ‌های) کرونر یا آترواسکلروزیس است که این امر ناشی از تجمع کلسترول در رگ‌هایی است که مسئول رساندن غذا و اکسیژن به ...


485
اولین دلیل مرگ و میر در زنان و مردان بیماری های قلبی ... هایی مثل دیابت، بیماری قلبی و ...


212
بیماری قلبی در افراد مبتلا به دیابت شایع است. در حقیقت بر طبق مطالعات انجام شده در آمریکا بیماری قلبی و سکته قلبی مسوول 60- 75 درصد مرگها در بین افراد دیابتی می باشد.


881
تمام اطلاعات، علل ابتلا به بیماری دیابت و روش های درمان آن را در نمناک ببینید.


61
دیابت نوع یک و دو و علائم بیماری قند و راههای درمان دیابت با دارو و طب سنتی و گیاهان دارویی و رژیم غذایی دیابتی ها و روش های جدید درمان دیابت با hdvو جراحی دیابت درنمناک.


439
مصرف منظم غلات کامل کاهش ریسک بیماری قلبی و دیابت


757
همچنین دیابت با افزایش ریسک بیماری‌های قلبی عروقی ... در کنترل بیماری دیابت و کاهش ...


573
دیابت به عنوان یکی از عوامل خطر بیماریهای قلبی، ارتباط دیابت با سلامت قلب و بیماریهای قلبی و روشهای مقابله با دیابت


34
بیماری های قلبی عروقی, علائم سکته قلبی, داشتن قلبی سالم, ... فشار خون بالا, دیابت و …


623
افراد مبتلا به دیابت، دو تا چهار بار بیشتر از دیگران درمعرض خطر مرگهای ناشی از بیماریهای قلبی عروقی قراردارند.


306
در زمان حاضر، دیابت چهارمین علت مرگ‌ومیر در بیشتر كشورهای توسعه یافته است.دیابت یك بیماری مزمن است كه وقتی پانكراس (لوزالمعده)، انسولین تولید نمی‌كند یا وقتی بدن نمی‌تواند از انسولین تولید ش


633
نتایج یک بررسی نشان داد: مصرف آب آلبالو بر کاهش برخی عوامل خطر ساز بیماری‌های قلبی عروقی در بیماران مبتلا به دیابت نوع 2موثر است.


956
دیابت درمان دیابت علائم دیابت بیماران دیابتی امروزه دیابت یکی از شایع ترین بیماری ها در جهان است که نیمی از جمعیت جهان به آن مبتلا هستند.


317
دیابت احتمال ابتلا به بیماری قلبی ... اگرچه پیشرفت‌هایی در زمینه کنترل دیابت نوع 1 و دیابت ...


816
دیابت احتمال ابتلا به بیماری قلبی - عروقی، بیماری کلیوی ... فلوشیپ چاقی و دیابت از ...


906
در این گزارش علمب از مجله پزشکی ماهان مدیکال به بررسی تاثیر رژیم مدیترانه ای بر بیماری های قلبی-عروقی، سرطان پستان و دیابت خواهیم پرداخت.


618
تهران- ایرنا- نتیجه یک مطالعه جدید نشان می دهد که به دلیل رژیم غذایی و فاکتورهایی همچون ژنتیک، خطر ابتلا به بیماری قلبی و عروقی و دیابت نوع دو در افراد قد بلندتر کمتر و احتمال ابتلا به سرطان در ...


309
دیابت نوع 2 به آهستگی ایجاد شده و علائم کمتری نیز ایجاد می کند. معمولا هنگام تشخیص دیابت نوع 2، بطور متوسط 5 سال از ابتلا به این بیماری می گذرد.


881
دیابت و بیماری های قلبی عروقی، رابطه دیابت با بیماری های قلبی عروقی